Reklama a propagace

Chcete oslovit občany Mokrá-Horákov a čtenáře našeho Zpravodaje obce Mokrá-Horákov? Potřebujete sdělit občanům důležitou informaci prostřednictvím hlášení v rozhlase? Máte zájem o umístění reklamního banneru na veřejnou plochu? 
 

Zpravodaj obce Mokrá-Horákov

Zpravodaj je vyhledávaným a spolehlivým zdrojem informací. Informuje občany o aktuálním dění v obci, o akcích, projektech, kulturním dění, sportovních událostech a věnuje se mnoha dalším tématům.


Ceník a postup pro inzerci

Kontakt pro inzerci: zpravodaj [at] mokra-horakov [dot] cz.

Formát plošné inzerce: jpg, tif, psd, eps apod., v tiskové kvalitě, tzn. min. 250 dpi, a v požadovaném rozměru.

Redakční rada si vymezuje právo přizpůsobit (pouze zvětšit) formát inzerátu z důvodu efektivnosti tisku. Tímto případným zvětšením inzerátu nebude navýšena cena. 

Řádková inzerce

  • privátní inzerce: 75 Kč, 
  • inzerce pro podnikatele a firmy: 110 Kč

Plošná inzerce

  • celá stránka: 1500 Kč,
  • 1/2 strany: 750 Kč
  • 1/3 strany: 525 Kč
  • 1/4 strany: 375 Kč
  • formát menší než 1/4 strany: 225 Kč

Všechny ceny inzerce jsou uvedeny vč. 21% DPH. Organizace zřízené obcí a příspěvkové organizace jsou od plateb osvobozeny.
 

Hlášení místního rozhlasu

V naší obci je také možnost využít hlášení místního rozhlasu za účelem prodeje či výdělečné činnosti. Organizace zřízené obcí a příspěvkové organizace a spolky jsou od plateb za hlášení osvobozeny.

Kontakt pro inzerci: Ing. Ludmila Kosová, DiS., e-mail: ludmila [dot] kosova [at] mokra-horakov [dot] cz, tel. 544 226 205

 

Cena hlášení

 

Umístění reklamního banneru na veřejných plochách

Cena: 400 Kč/ 1 banner/ měsíc (cena vč. DPH 21%)

Kontakt pro inzerci: Ing. Ludmila Kosová, DiS., e-mail: ludmila [dot] kosova [at] mokra-horakov [dot] cz, tel. 544 226 205

 

Fotogalerie