Občan a podnikatel

V této části najdete všechny důležité informace týkající se každodenního života v obci Mokrá-Horákov. Zaměřujeme se na to, co potřebujete vědět o službách a možnostech, které jsou v obci k dispozici.

Když se řekne „domov“, myslíme tím nejen adresu, ale i pocit pohody a bezpečí. A k tomu patří dostupnost zdravotní péče, sociálních služeb i kvalitní vzdělávání pro naše děti v mateřské školce i na základní škole

Ve zdravém těle – zdravý duch. Podporujeme rozmanitost sportovních příležitostí pro všechny bez ohledu na věk. Dostupnost sportovišť a nabídka sportovních klubů zpestří váš volný čas a zlepší kondici.

Mokrá-Horákov je plná života a kulturního dění. Kulturní dům, knihovna a aktivity kulturních i sportovních spolků jsou v průběhu roku bohatým zdrojem příležitostí k různému setkávání, rozvoje zájmů a koníčku a prožívání společných okamžiků.

Sběrný dvůr v Mokré je místem, kde můžete správně třídit odpady a přispět k péči o životní prostředí. Dobrovolní hasiči tu zase jsou pro vaši bezpečnost a zajišťují ochranu a pomoc v případě nečekaných situací.

Život vyžaduje občas i nějaké to papírování. Potřebujete nové doklady? Plánujete svatbu? Pořídili jste si pejska? Přistěhovali jste se k nám? V sekciPotřebuji si vyřídit najdete praktické informace o místních poplatcích i administrativních postupech.

Věříme, že zde najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste to v v Mokré-Horákov měli rádi.

Fotogalerie