Velká gratulace žákům naší ZŠ

S hlasitým potleskem sdílíme, že se žáci naší ZŠ stali v silné konkurenci vítězi okresního kola celorepublikové soutěže ve finanční gramotnosti

Gratulujeme všem oceněným z 1. i 2. stupně: Jakubu Hudkovi, Jonáši Liškovi, Markétě Honzákové, Leontýně Řeřuchové, Jakubu Martínkovi a Martině Vojtěchové. 

Patří jim obrovské uznání za jejich skvělý výkon, získané ocenění, jejich houževnatost i nasazení v soutěži. 

V následujících měsících budou probíhat krajská kola soutěže. Po jejich ukončení se těšíme, že se s žáky potkáme a tento jejich úspěch oslavíme a oceníme. 

Na aktivitách a úspěších našich žáků nám záleží. Soutěž ve finanční gramotnosti není jen o získávání znalostí, ale také o praktickém využití dovedností v reálném životě. Chceme, aby naši žáci měli široké obzory a byli připraveni na výzvy, které jim budoucnost přinese. 

Soutěž finanční gramotnosti je napojena na úspěšný celosvětový projekt Global Money Week – Světový týden vzdělávání o penězích a finanční gramotnosti zaměřený na děti a mládež, který probíhá ve 176 zemích světa.  V loňském roce se v ČR do soutěže zapojilo 1267 škol a 66177 žáků. 

Pokud vás soutěž a témata finanční gramotnosti zajímají, určitě si projděte více informací na webu www.financnigramotnost.cz.

Náš dík patří i EFPA Česká republika – organizátorovi soutěže za podporu projektu a možnost zapojení žáků základních škol do této inspirativní akce. 

 

Fotogalerie