Přinášíme informace pro všechny, kteří se v následující dnech chystají na samosběr jahod u Podolí.
O víkendu vznikla na příjezdové cestě od Šlapanic velká dopravní komplikace. Spousta aut parkovala přímo na hlavní silnici, což na několik hodin zablokovalo průjezd a zároveň ohrožovalo bezpečnost ostatních řidičů. Zasahovat musela i hlídka Policie ČR. Upozorňujeme, že po hlavní komunikaci v pracovní dny projíždí také velké množství nákladních vozidel!
S provozovatelem jsme dnes jednali a požadovali lepší a přehlednější označení parkoviště tak, aby ho přijíždějící zákazníci snadno našli. Provozovatel toto slíbil učinit. Kapacita parkoviště je opravdu dostatečná, jen je potřeba odbočit z hlavní cesty.
🚗 Kde tedy zaparkovat?
Při příjezdu po hlavní silnici od Šlapanic i od Mokré-Horákova je nutné odbočit k hnojníku (zákaz vjezdu ignorujte, na zákazníky samosběru se nevtahuje). Za hnojníkem se nachází obrovská parkovací plocha, ze které můžete rovnou vstoupit do samosběru.
Děkujeme za pochopení, ohleduplnost a spolupráci. Užijte si další samosběr🍓
Více informací k samosběru najdete také na webu www.jahodarny.cz.
![]() | ![]() |

