Máte rádi věci, které ještě mohou dobře posloužit? Pak se zastavte v našem RE-USE Pointu a mrkněte, co je zrovna nového. Třeba objevíte něco, co se vám bude doma právě hodit.
Výdej věcí z RE-USE Pointu bude nově probíhat každou středu od 17:00 do 18:00. Ideální čas zastavit se třeba během odpolední procházky nebo cestou z práce.
Příjem věcí do RE-USE Pointu zůstává během provozní doby sběrného dvora:
▪️středa 13:00–17:00
▪️pátek 13:00–17:00
▪️sobota 8:00–13:00
To znamená, že ve středu bude sběrný dvůr otevřen do 17:00 hodin a v sobotu už od 8:00 hodin ráno.
Děkujeme všem, kteří dávají věcem druhou šanci. Někdy stačí málo, a co by u jednoho doma překáželo, může u druhého udělat radost.