Jaký byl 30. Obecní ples?

Jubilejní 30. Obecní ples obce Mokrá-Horákov je za námi! Doufáme, že jste si ho užili od začátku až do konce.  

Srdečně děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a přípravě plesu: vedení i zaměstnancům obce Mokrá-Horákov a členům kulturní komise. Vřelý dík náleží také obsluze v šatně i za barem. Poděkování míří i našim hlavním partnerům plesu - společnostem Heidelberg Materials CZ, a.s., OK GROUP a.s., TASY s.r.o., a všem sponzorům za jejich věcné a finanční dary.

Děkujeme Magdě Honzákové za její skvělý moderátorský doprovod a za pěveckou vsuvku dance opery, která přinesla netradiční podání známých operních árií.  Hudební doprovod kapely Kolorez vytvořil jedinečnou atmosféru po celý večer a výběr hitů nikdy nenechal parket prázdný.  Překvapením večera byla tajemná LED světelná show tanečního centra Orianadance. Později stejná sestava předvedla žhavou brazilskou sambu v rytmu exotického karnevalu.

Půlnoční losování přineslo do atmosféry plesu napětí. Všichni doufali, že právě to jejich číslo losovacího lístku zazní jako vítězné. Po tombole se parket znovu plnil tanečními páry až do 2. hodiny ranní, kdy za bouřlivého potlesku kapele Kolorez byl jubilejní ročník plesu úspěšně ukončen.

Ve fotogalerii na našem webu https://bit.ly/obecniples24 nebo v krátkém sestřihu si atmosféru sobotního večera můžete ještě připomenout.