Autobusová zastávka pod Horákovem se vrátila na své původní místo a parkoviště na točně už opět slouží pouze jako parkoviště. Provizorní zastávka byla odstraněna, stejně jako zbytky zařízení staveniště, které souvisely se stavbou přilehlého sportovního areálu. Nová zastávka v novém kabátě už slouží veřejnosti na původním místě. Děkujeme všem za trpělivost během zhruba rok trvajícího omezení. Přejeme příjemné cestování a šťastné návraty domů. 👍